אופציות השילוחכל מאפייני דרכי השילוח שלנו

אקספרס - שירות הדגל שלנו, והמומלץ ביותר.
ימי באוויר (חדש!) עלות וזמן שילוח כמו שילוח ימי, אבל באוויר.
מהיר Priority - שירות לחבילות קטנות בדחיפות גבוהה ועל פי דרישה בלבד.

דואר פלוס (מ-2 ק״ג) - שירות לחבילות בינוניות כאשר החבילה לא יכולה להישלח באופציית דואר אחרת.
דואר פלוס (עד 2 ק״ג) - שירות לחבילות קטנות הכולל מספר מעקב, זמן שילוח בינוני וללא אחריות או ביטוח.

הפרטים החשובים עבור כל שירות:

אקספרס
שירות השילוח המומלץ ביותר הכולל מספר מעקב שבדר״כ זמין כמה ימים בודדים לאחר התשלום, אחריות עד $100 שאנחנו מספקים ללא כל עלות נוספת ושליח עד הבית או איסוף מנקודת איסוף של חברת השליחים. זמן השילוח נע בין 5-10 ימי עסקים. אין הגבלת משקל או נפח. DealTas מנהלת את כל השרשרת הלוגיסטית כולל שחרור מהמכס.

ימי באוויר שירות כמו שילוח ימי בים אבל מתבצע באוויר, הכולל מספר מעקב שבדר״כ זמין כמה ימים בודדים לאחר התשלום, אחריות עד $100 שאנחנו מספקים ללא כל עלות נוספת ושליח עד הבית או איסוף מנקודת איסוף של חברת השליחים. זמן השילוח נע בין 30-40 ימי עסקים. עבור חבילות שאף פאה לא תהיה ארוכה יותר מ-1 מטר ועד משקל של 90 ק״ג. DealTas מנהלת את כל השרשרת הלוגיסטית כולל שחרור מהמכס.

מהיר Priority
שירות שנועד לחבילות קטנות ודחופות דרך חברות הבלדרות כגון FedEx או UPS הכולל מספר מעקב, אחריות עד $100 ושליח עד הבית. זמן השילוח נע בין 2-5 ימי עסקים. עבור חבילות שאף פאה לא תהיה גדולה יותר מ-108 אינץ׳ , אורך + (2 x רוחב) +(2 x עומק) קטן מ-130 אינץ. יתכנו עלויות שחרור מהמכס ועלויות נוספות של חברות הבלדרות שיגבו על ידם בישראל.

דואר פלוס (מ- 2 ק״ג)
אופצית שילוח דרך הדואר לחבילות בינוניות וגדולות הכולל מספר מעקב ללא אחריות או ביטוח. עבור חבילות שמשקל 2-20 ק״ג, כשאף פאה לא תהיה גדולה מ-42 אינץ׳, ושאורך + (2 x רוחב) +(2 x עומק) יהיה עד 79 אינץ׳. זמן השילוח נע בין 10-20 ימי עסקים בהתאם להמלצת הדואר ותלוי בקצב עבודתו של המכס. עבור חבילת שמשקלן גבוה מ-2 ק״ג שירות זה יבחר אוטומטית במידה ונבחר שילוח דרך הדואר.

דואר פלוס (עד 2 ק״ג)
אופצית שילוח דרך הדואר הכוללת מספר מעקב ללא ביטוח או אחריות. עבור חבילות קטנות מ-2 ק״ג, בשווי נמוך מ-$400, כשאף פאה לא תהיה גדולה מ-24 אינץ׳, ושאורך + (2 x רוחב) +(2 x עומק) יהיה עד 36 אינץ׳. החבילה תגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך ותקבל מהדואר פתק או הודעת סמס המעדכן על הגעתו. זמן השילוח נע בין 8-12 ימי עסקים בהתאם להמלצת הדואר ותלוי בקצב עבודתו של המכס.

עלויות השילוח של הדואר כפופים לעלית המחירים של הדואר האמריקאי ושאיפה להשאיר עלויות קבועות אצלנו.

עוד כמה פרטים לגבי שירותי הדואר שאנו מציעים:
 שירותי הדואר נשלחים עם הדואר האמריקאי "USPS". המשלוח יגיע לסניף הדואר הקרוב לביתך ותקבל הודעה מהדואר המעדכן על הגעתו. DealTas לא תהיה אחראית על עבודת הדואר בשום צורה שהיא לרבות סריקת חבילות, .עיכובים וכו׳.

ימי עסקים - לא יכללו את יום המשלוח, ימי שבת-ראשון או מועדים וחגים ישראלים/אמריקאיים וגורמים בלתי צפויים (עיכובים בשל עיצומים, תנאי מזג האוויר, קצב עבודתו של המכס, קורונה וכד').
זמן יציאת החבילה ממשרדי DealTas יהיה עד יום עסקים לאחר קבלת התשלום עבור השילוח ובהתאם לשעות הפעילות. אם נדרש משלוח דחוף נעשה את כל המאמצים להוציא את החבילה לדרך בהקדם.